Výsledky výstavy: 14. Internationale + Nationale Ausstellung Leipzig, 12. 9. 2009 - 13. 9. 2009, Leipzig
12. 9. 2009 - Nationale Ausstellung Leipzig 2009
Rozhodčí: Dr. Peter Walter (D)
PSI - třída mladých
Benito Vom BirkenvennUrwis Chatka Zielarki x Carlotta von Olen Hus | VD1 |
---|
FENY - třída mladých
Danja Vom Haselrieder WaldHugo von der Spreewehrmühle x Beauty vom Haselrieder Wald | VD1 CAJC, Anw. Jungen. Dt. Ch. (VDH) |
---|---|
Banu Von der Gütigen GöttinDexter vom Scheunenweg x Bona Dea aus der Grauzone | VD |
Isy Von der RammelburgParbat vom Kloster Rohrbach x Flexy von der Rammelburg | D |
PSI - mezitřída
Bronco Vom UnstruttalHugo von der Spreewehrmühle x Annabel vom Blockhaus | V1 CAC, Anw. Dt. Ch. (VDH) |
---|---|
Cliff Vom HimmelgartenVinto vom Schontratal x Corbie Devil´s Breed | VD2 |
Hauke Von der RammelburgParbat vom Kloster Rohrbach x Cela von der Rammelburg | VD3 |
Emil Aus der GrauzoneDexter vom Scheunenweg x Berlinn aus der Grauzone | VD4 |
FENY - mezitřída
Enigma Aus der GrauzoneDexter vom Scheunenweg x Berlinn aus der Grauzone | V1 CAC, Anw. Dt. Ch. (VDH) |
---|---|
Aisha Hali GaliJekyll Royal Safe x Halka Barte Prim | V2 Res. CAC, Res. Anw. Dt. Ch. (VDH) |
Fayenne Vom PfarrhofIberto von der Spreevehrmuhle x Collin ex Canis Lupus | V3 |
Betty Vom KrottendorfArtje-f von den Hollenstedter Rabauken x Janka von Ginas vier Linden | VD4 |
Ambra Hali GaliJekyll Royal Safe x Halka Barte Prim | VD |
PSI - třída otevřená
Dantes Gora MonteHelos vom Holter Berg x Carioka Gold Mondeo | V1 CAC, Anw. Dt. Ch. (VDH) |
---|---|
Eiko Vom ScheunenwegGero vom Berkheimer See x Cindy vom Scheunenweg | V2 Res. CAC, Res. Anw. Dt. Ch. (VDH) |
Elcid Vom BurggrafenhainDag vom Völkerschlachtdenkmal x Gill vom Illtal | V3 |
Ares Vom UnstruttalBarnabass von Wackerbarth x Annabel vom Blockhaus | V4 |
Issero Von Ginas vier LindenDesko von Ginas vier Linden x Ebony von Ginas vier Linden | V |
Luk Vom VölkerschlachtdenkmalGregor vom Völkerschlachtdenkmal x Donka vom Märchenhof | VD |
Ole Vom ScharmützeleckFiete von den Seelower Höhen x Nicky vom Scharmützeleck | VD |
FENY - třída otevřená
Cayenne Vom Haselrieder WaldFellow vom Kottmarblick x Beauty vom Haselrieder Wald | V1 CAC, Anw. Dt. Ch. (VDH), BOB |
---|---|
Gira Vom NadjangrundGregor vom Völkerschlachtdenkmal x Draxi vom Nadjangrund | V2 Res. CAC, Res. Anw. Dt. Ch. (VDH) |
Bijou Vom FliederhofGrimmel aus Vinkona x Blue vom Scheunenweg | V3 |
Elsa Vom NadjangrundAkim vom der Teichlandschaft x Jana vom Lusenhang | VD4 |
Blue Von Ranzis RäubernCapron vom Brahmetal x Espe vom Völkerschlachtdenkmal | VD |
Clara Von Ranzis RäubernGrimmel aus Vinkona x Espe vom Völkerschlachtdenkmal | VD |
Fatima Vom NadjangrundHaiko aus Vinkona x Draxi vom Nadjangrund | VD |
Christa Von WackerbarthBelfast von der Haselhöhe x Alaska von Wackerbarth | VD |
FENY - třída pracovní
Easy Vom PfarrhofFellow vom Kottmarblick x Collin ex Canis Lupus | V1 CAC, Anw. Dt. Ch. (VDH) |
---|
PSI - třída šampionů
Dt. Ch. Noel Von der TaubenbrückeAmadeus von Preussens Gloria x Janka von der Taubenbrücke | V1 CAC, Anw. Dt. Ch. (VDH) |
---|
PSI - třída veteránů
Calle Vom NadjangrundCondor vom Inselparadies x Jana vom Lusenhang | V1 |
---|
FENY - třída veteránů
Berlinn Aus der GrauzoneApis vom Luthersbrunnen x Alisha vom Drachentöter | V1 Anw. Veteran Ch. (VDH) |
---|
13. 9. 2009 - Internationale Ausstellung Leipzig 2009
Rozhodčí: Gisbert Langheim (D)
FENY - třída dorostu
Juna Von der RammelburgMatze von Jesses Meute x Ruby vom Kloster Rohrbach | VN1 |
---|---|
Juli Von der RammelburgMatze von Jesses Meute x Ruby vom Kloster Rohrbach | VN2 |
PSI - třída mladých
Raimo Vom AlbertinenwegFerry von der Hofreite x Oxana vom Albertinenweg | VD1 CAJC, Anw. Jungen. Dt. Ch. (VDH) |
---|---|
Lord Leroy Von der SpreewehrmühleArtje-f von den Hollenstedter Rabauken x Jule von der Spreewehrmühle | VD2 Res. CAJC, Anw. Jungen. Dt. Ch. (VDH) |
Benito Vom BirkenvennUrwis Chatka Zielarki x Carlotta von Olen Hus | VD3 |
Paschan Vom KottmarblickCalle vom Nadjangrund x Nobless vom Kottmarblick | VD4 |
FENY - třída mladých
Danja Vom Haselrieder WaldHugo von der Spreewehrmühle x Beauty vom Haselrieder Wald | VD1 CAJC, Anw. Jungen. Dt. Ch. (VDH), Sieger Leipzig Jugenel |
---|---|
Detje Von den Grander TannenCarlos von der Endmoräne x Aimara von den Grander Tannen | VD2 Res. CAJC, Anw. Jungen. Dt. Ch. (VDH) |
Fussel Ex CaliburCid vom Alten Schulweg x Hexe vom Eichkönig | VD3 |
Banu Von der Gütigen GöttinDexter vom Scheunenweg x Bona Dea aus der Grauzone | VD4 |
PSI - mezitřída
Emil Aus der GrauzoneDexter vom Scheunenweg x Berlinn aus der Grauzone | V1 CAC, Anw. Dt. Ch. (VDH) |
---|---|
Bronco Vom UnstruttalHugo von der Spreewehrmühle x Annabel vom Blockhaus | V2 Res. CAC, Res. Anw. Dt. Ch. (VDH) |
Hauke Von der RammelburgParbat vom Kloster Rohrbach x Cela von der Rammelburg | V3 |
Etano Vom BohrertalAragon vom Blockhaus x Chiva vom Bohrertal | VD4 |
Ajushi Vom Drei Ruten BergCatweezel von Acro Bado x Achtel zur Bärenschlucht | VD |
Cliff Vom HimmelgartenVinto vom Schontratal x Corbie Devil´s Breed | VD |
FENY - mezitřída
Aisha Hali GaliJekyll Royal Safe x Halka Barte Prim | V1 CAC, Anw. Dt. Ch. (VDH), Res. CACIB |
---|---|
Fayenne Vom PfarrhofIberto von der Spreevehrmuhle x Collin ex Canis Lupus | V2 Res. CAC, Res. Anw. Dt. Ch. (VDH) |
Anju Vom Drei Ruten BergCatweezel von Acro Bado x Achtel zur Bärenschlucht | V3 |
Ecstasy Ex CaliburBiko von Bremmerstee x Hexe vom Eichkönig | V4 |
Ambra Hali GaliJekyll Royal Safe x Halka Barte Prim | V |
Biggy Vom StorchennestCsandro von Wackerbath x Anju vom Blütenmeer | V |
Enigma Aus der GrauzoneDexter vom Scheunenweg x Berlinn aus der Grauzone | V |
PSI - třída otevřená
Luk Vom VölkerschlachtdenkmalGregor vom Völkerschlachtdenkmal x Donka vom Märchenhof | V1 CAC, Anw. Dt. Ch. (VDH), Res. CACIB |
---|---|
Dantes Gora MonteHelos vom Holter Berg x Carioka Gold Mondeo | V2 Res. CAC, Res. Anw. Dt. Ch. (VDH) |
Adam Haf RafBruce Country Bohemia x Borůvka Bukový háj | V3 |
Fiette Von de Wismarsche BuchtCalle vom Nadjangrund x Adele vom Dobinerland | V4 |
Abraxas Von der Gütigen GöttinAlf vom Blockhaus x Bona Dea aus der Grauzone | V |
Eiko Vom ScheunenwegGero vom Berkheimer See x Cindy vom Scheunenweg | V |
Ares Vom UnstruttalBarnabass von Wackerbarth x Annabel vom Blockhaus | VD |
Diego Vom Garten der FreiheitBranco vom Rehwinkel x Bisbee Vom Garten der Freiheit | VD |
Dingo Von Ranzis RäubernLintrollets Xantos x Blue von Ranzis Räubern | VD |
Enkas Vom SchmollenseeArtje-f von den Hollenstedter Rabauken x Velia von den Hanseaten | VD |
Issero Von Ginas vier LindenDesko von Ginas vier Linden x Ebony von Ginas vier Linden | VD |
FENY - třída otevřená
Christa Von WackerbarthBelfast von der Haselhöhe x Alaska von Wackerbarth | V1 CAC, Anw. Dt. Ch. (VDH), CACIB, BOB |
---|---|
Gira Vom NadjangrundGregor vom Völkerschlachtdenkmal x Draxi vom Nadjangrund | V2 Res. CAC, Res. Anw. Dt. Ch. (VDH) |
Bijou Vom FliederhofGrimmel aus Vinkona x Blue vom Scheunenweg | V3 |
Blue Von Ranzis RäubernCapron vom Brahmetal x Espe vom Völkerschlachtdenkmal | V4 |
Achtel Zur BärenschluchtAlexander vom Deisterblick x Youschka zur Bärenschlucht | V |
Amálka Haf RafBruce Country Bohemia x Borůvka Bukový háj | V |
Clara Von Ranzis RäubernGrimmel aus Vinkona x Espe vom Völkerschlachtdenkmal | V |
Elsa Vom NadjangrundAkim vom der Teichlandschaft x Jana vom Lusenhang | V |
Jaska Vom BüssemfeldHaiko aus Vinkona x Felina vom Büssemfeld | VD |
FENY - třída pracovní
Easy Vom PfarrhofFellow vom Kottmarblick x Collin ex Canis Lupus | V1 CAC, Anw. Dt. Ch. (VDH) |
---|---|
Royal Resie Gasko PrimChiron z Páralovy zahrady x Berenika Adamův Hrádek | V2 Res. CAC, Res. Anw. Dt. Ch. (VDH) |
PSI - třída šampionů
Dt. Ch. Noel Von der TaubenbrückeAmadeus von Preussens Gloria x Janka von der Taubenbrücke | V1 CAC, Anw. Dt. Ch. (VDH), CACIB |
---|
PSI - třída veteránů
Calle Vom NadjangrundCondor vom Inselparadies x Jana vom Lusenhang | V1 Anw. Veteran Ch. (VDH) |
---|
FENY - třída veteránů
Berlinn Aus der GrauzoneApis vom Luthersbrunnen x Alisha vom Drachentöter | V1 Anw. Veteran Ch. (VDH) |
---|
Výsledky zaslala paní Hana Vendlerová.